Úvod Obchodní podmínky
OBCHODNÍ PODMÍNKY PDF Tisk Email

Objednávky:

- Objednávky přijímáme telefonicky na čísle 774 423 423, nebo přes on-line systém, případně osobně přímo na provozovně, na adrese Májová 20  Cheb.

- Objednávky formou SMS nepřijmáme!!

- Poslední objednávky přijímáme 15. minut před koncem rozvozní doby.


- Pokud jste u nás zaregistrováni a místo doručení se liší od Vaší adresy zadané v systému, informujte o tom prosím obsluhu! Nemáteli funkční zvonek s vaším jménem, nebo jste na jiné adrese, mějte u sebe  zapnutý telefon z kterého jste objednávali, nebo na který Vás má rozvozák kontaktovat, abychom byli schopni Vám objednávku doručit!


- U on-line objednávek čekejte vždy na potvrzovací e-mail od obsluhy s konečnou cenou objednávky s uplatněním všech slev a bonusů a dobou doručení. Pokud Vám tento e-mail nedošel, počítejte s tím, že objednávka z nějaké příčiny nebyla přijata a nemůže tedy být ani zrealizována.


Ceny:

- Jsou smluvní, to znamená, že objednáním jídla souhlasíte zároveň s jeho cenou, proto se vždy podívejte kolik jídlo stojí, nebo se  informujte u obsluhy při objednávání.

- K ceně jídel bude připočtena cena obalů, stejně tak jako případné doplatky za objednané suroviny navíc a také dopravné  dle  platného ceníku.


 Platby:

Za námi nabízené zboží a služby příjmáme:

- Hotovost v Kč ( mince a bankovky bez omezení)

- Hotovost v Euro dle námi stanoveného aktuálního kurzu ( mince bez omezení    a bankovky v max. hodnotě 100,- Euro,vráceno na zpět bude vždy v Kč)

- Stravenky   Sodexo - Gastro Pass,   Cheque Dejeuner,   Ticket Restaurant   platné pro daný rok.

- Kreditní karty MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro, JCB, Diners Club, Discover, V pay. Platba kreditní kartou je možná od částky 150,- Kč.


Doručovací doba:

- Doba doručení se mění podle počtu zakázek objednaných v daném čase. Většinou jsme Vám schopni doručit jídlo do 40. minut. Ve frekventovanějších časech (11-13  a 19-22 h) a to hlavně v pátek a sobotu může  doba doručení dosáhnout i více než jedné hodiny. Proto pokud spěcháte, zeptejte se prosím obsluhy za jak dlouho jsme schopni Vám objednávku doručit.

Reklamace:

- V případě že jste nebyli s jídlem, nebo s chováním našich  zaměstnanců spokojeni, máte samozřejmě nárok na reklamaci.

- Pokud se jedná o jídlo, volejte ihned  na naší tel. linku a řekněte obsluze Vaše připomínky. Pokud obsluha uzná Vaši stížnost za oprávněnou, bude Vám nabídnuto řešení v podobě vyrobení nového pokrmu, nebo nabídnutí slevy na další objednávku, nebo nějaký jiný druh kompenzace dle vzájemné dohody.

-V případech kdy nejste spokojeni s chováním našich zaměstnanců, nebo pokud reklamace kterou jste řešili s obsluhou nebyla vyřízena k Vaší spokojenosti, obraťte se na  nás písemně pomocí formuláře v sekci „ Váš názor nás zajímá“, nebo nám napište přímo na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Touto stížností se bude zabývat přímo vedení firmy. V tomto případě je velice důležité, aby jste napsali přesný datum kdy k události došlo, případně čas vystavení účtenky a částku, abychom byli schopni dohledat konkrétního zaměstnance který byl ten den v práci a situaci s ním konzultovat, případně vyvodit patřičné důsledky.


Souhlas s použitím osobních údajů u registrovaných zákazníků:

       Souhlasím ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů  v platném znění ( dále „ zákon“), aby společnost PIZZA BANDITOS s.r.o. se sídlem Lesní 2479/5a,  350 02 Cheb,  IČO: 28035950 zpracovávala mé osobní údaje v rozsahu uvedeném ve vyplněném formuláři tj. jméno, příjmení, bydliště, telefonní číslo, e-mailová adresa, popřípadě další údaje které dobrovolně doplním.

           Společnosti PIZZA BANDITOS s.r.o. uděluji výše uvedený souhlas na dobu neurčitou. Odvolání tohoto souhlasu je možné podle § 5 odst. 5 zákona uskutečnit písemně nebo elektronickou formou. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány v souladu s platnou právní úpravou. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Poskytnutím tohoto souhlasu prohlašuji, že si jsem vědom(a) svého práva přístupu k osobním údajům, práva na opravu osobních údajů jakož i dalších práv podle § 21 zákona. Po vyplnění formuláře souhlasím s tím, že můžu být společností PIZZA BANDITOS s.r.o. kontaktován telefonicky, nebo využitím mého elektronického kontaktu s nabídkou produktů a služeb společnosti.


Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetí straně.


Řešení sporů 

V případě, že se reklamace, nebo jiný problém mezi hostem a naší společností nepodaří vyřešit  má host právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Web: https://adr.coi.cz

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz


ZAREGISTROVAT SE

 

Snídejte

s námi!

Každý všední den od 6:45

 nothing

roz-dole_03roz-dole_04roz-dole_05roz-dole_06

Copyright © 2018. Pizza Banditos - Cheb Stránky vytvořil: Denie Design
774 423 423